فروشگاه محصولات غذایی بنورا در سال ۱۳۹۲ در تهران تاسیس گردید. این فروشگاه با هدف ارایه بالاترین سطح کیفیت محصول در ابتدا با محصولات کنجدی از قبیل روغن کنجد و حلوا ارده کار خود را آغاز نمود و در ادامه و در راستای تحقق اهداف یاد شده محصولات دیگری از جمله زعفران درجه یک و شکر صادراتی ایرانی را وارد سبد محصولات خود نمود تا بتواند با ارایه محصولات درجه یک و قیمت مناسب مژده ای در زمینه تولد برندی نمونه را به همه هم میهنان عزیز داده باشد.

اینک این فروشگاه تصمیم دارد با گسترش روزانه در تنوع محصولات با کیفیت خود، گامی محکم در راستای سلامت و آسایش و اطمینان در خرید برای مشتریان خود بردارد.

همچنین هدف از راه‎اندازی وب سایت بنورا حذف واسطه های فروش برای رسیدن محصولی بی واسطه با قیمتی مناسب و ارزان به دست مشتریان می‎باشد، امید است بتوانیم تمامی اهدافمان را محقق نماییم.

[/vc_column_text][/vc_column]

[/vc_row]

ارسال رایگان

هزینه حمل محصولات برای داخل شهر تهران، برای خرید های بالای ۱۰۰ هزار تومان رایگان می باشد

تضمین اصالت کالا

تمامی محصولات بنورا از مرغوبترین مواد غذایی موجود در بازار تهیه می شود و این شرکت، کیفیت و اصالت محصولات خود را تضمین می نماید.

خدمات پس از فروش

بنورا بصورت ۲۴ ساعته قادر به دریافت سفارشات شما مشتریان می باشد و کارشناسان ما نهایتا بعد از ۱۲ ساعت با شما تماس خواهند گرفت